o nás

Pretože sme odlišní

/ /

Ak hľadáte taxislužbu s férovým prístupom, ste na správnom mieste!

TIVAT TAXI

"sme Rýchli. Presní. Spoľahliví."

Tivat Taxi ponúka komplexné dopravné služby na vysokej úrovni. Komfortné, spoľahlivé a bezpečné cestovanie u nás nie je luxusom, ale štandardom, za ktorý sa nepripláca.
Naša taxislužba plne rešpektuje zákony. Máme skúsených vodičov, ktorí sú držiteľmi odbornej spôsobilosti a kvalitné vozidlá, ktoré sú vybavené certifikovaným príslušenstvom.
Základné stanovište je M. R. Štefánika 2320, kde môže zákazník priamo využiť stojaci taxík, alebo zrealizuje svoju objednávku telefonicky. Na požiadanie pripravíme pre vaše deti autosedačku.

Naše služby pre Vás

/ /

Za kvalitu našich služieb hovoria naše činy, nie slová.

PREPRAVA OSôB

Sme špecialisti na prepravu osôb a odvoz vášho auta. Základom tejto služby sú vždy ľudia, čo je dôvod, prečo sme sa rozhodli starostlivo vyberať vodičov na spoluprácu. Chceme, aby zdieľali naše nadšenie a pomáhali nám dosiahnuť ciele a spoločne budovať dôveru zákazníkov.

Transfer na letisko

Naša taxislužba ponúka aj spoľahlivé prepravy na letiská. Či už sa chystáte na dovolenku, služobnú cestu alebo predĺžený víkend, viac svoje auto nemusíte nechávať na letisku. Ušetríte na poplatkoch za parkovanie a do cieľa cesty sa dostanete včas.